FOTOGRAF/ Jiří Alexander Bednář

Jiří Alexander Bednář

Jsem mladý, kreativní fotograf z Brna. Vystudoval jsem multimediální tvorbu, po studiu jsem se zaměřil na digitální fotografii a její post-process. Právě post-procesu využívám v největší míře, kterým každou další sérií fotek neustále zdokonaluji. Rád poznávám nová místa, nové lidi, přátele.Také chci cestovat za fotografií po celé České republice, i do zahraničí. Nejraději fotím ve městech s kompozicí architektury nebo v přírodě s kontrastem architektury. Pokud Vás moje tvorba zaujala a rádi byste měli své fotografie ode mě, určitě mi napište nebo zavolejte.

I am a young and creative photographer from Brno. I was studying multimedia art at SUPŠ Bechyně. After studies I focused on digital photography and its post-process. I use post-process in a huge extent and every single series of my photos is constantly improving thanks to it. I like discovering new places, meeting new people, making friends. I want to travel for taking photos within the Czech Republic and also abroad. I prefer to take photography in cities with a composition of architecture or in the nature in a contrast to architecture. If you are interested in my work and if you would like to have photos of yours from me, write a message or call me definitely.

Ceník/Pricelist: napište mi email nebo volejte/send me an email or call me

E-mail: photographer@jiribednar.eu

Mobil: +420 721 871 391

Určitě mně můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo kdekoliv jinde a to všechno najdete v této šedé patičce ↓

Follow @twitterapi <>